Paskolos būstui įsigyti

  • Būstui įsigyti ar statyti;
  • paskolos terminas iki 30 metų;
  • kredito suma gali siekti iki 85% būsto rinkos vertės ar kainos;
  • bent kartą per metus netaikomas išankstinio kredito grąžinimo mokestis;

Norėdami įsigyti pagrindinį ar papildomą turtą, klientams dažniausiai suteikiamos būsto paskolos. Pagal Lietuvos banko atsakingo skolinimo rekomendacijas šios paskolos dydis negali viršyti 85 proc. (pagrindinio) bei 60 proc. (papildomo) perkamo turto vertės ar kainos (priklausomai kuri yra mažesnė) ir negali būti suteikiama ilgesniam nei 30 metų (pagrindiniam turtui) bei 25 metų (papildomam turtui) terminui. Likusios lėšos turi būti klientų nuosavybė ir negali būti skolintos.

Paskola būstui ypatingai svarbus sprendimas, nes tai dažniausiai yra ilgalaikis sprendimas ir bus Jūsų finansų neatsiejama dalis ilgu gyvenimo periodu. Todėl, tai ypatingai svarbu aptarti su profesionaliu konsultantu, kad numatyti visas galimas pasekmes.

Norint gauti bet kokios rūšies paskolą visuomet bus žiūrimos Jūsų šeimos gaunamos pajamos (jų dydis, tęstinumas, perspektyvos jų lygio išlaikymui ar kilimui), turimi ir buvę įsipareigojimai, šeimos sudėtis, nuosavų lėšų dalies kilmė ir daugelis kitų dalykų, kuriais finansinės institucijos siekia užsitikrinti savalaikį paskolos grąžinimą.


Susisiekti